Connect with us

MVP 2017/2018

Iedere thuiswedstrijd van New Heroes organiseren the Titans een jury uit het publiek om de MVP van die wedstrijd te kiezen. Niet alleen de speler die de meeste punten scoort maar ook de beste verdediger of de speler met die belangrijke actie die de wedstrijd besliste kan MVP worden. De jury kiest nummer 1, 2 en 3 uit. Nummer 1 krijgt naast een bos bloemen ook 3 punten voor het klassement. Nummer 2 krijgt 2 punten en nummer 3 krijgt toch nog 1 punt. Bij het begin van de play-offs is dan bekend welke speler de MVP van het seizoen is geworden. Hier kan je de tussenstand van het MPV klassement volgen.

 

Plaats Naam Speler punten
1 Stefan Wessels 26
2 Keshun Sherill 26
3 Norville Carey 21
4 Mike Miklusak 18
5 Anthony Marshall 3
6 Nick Oudendag 2
7 Kees Akerboom 1
8 Kevin Bleeker 0
8 Maarten Bouwknecht 0
8 Stan van Elzen 0
8 Pim de Vries 0