Connect with us

New Heroes

Het antwoord van Mike

Gisteren kon je op deze site lezen dat Mike Miklusak, de schutter die vorig seizoen in Den Bosch speelde, (tijdelijk) stopt met basketball. In de berichtgeving van BCGO, de Franse club uit Gries waarvoor hij dit seizoen speelde was te lezen dat Mike heimwee zou hebben en de druk in de Franse Pro B divisie te veel stress zou veroorzaken. Door Rob de Keijzer werd aangegeven dat volgens Mike het bericht van BCGO niet juist was.

Hierop hebben we contact gezocht met de inmiddels in de USA teruggekeerde Mike Miklusak. Hij vertelde aan the Titans het volgende;

“Ik zou graag wat zaken willen verhelderen. Ik zou niet eens willen spreken van heimwee. Ik was niet blij met de situatie in Gries. Ik was het niet eens met de filosofie van de coach wat het voor mij erg moeilijk maakte om vreugde uit het basketball te halen. Daar kwam voor mij de stress van.”

Kortom de berichtgeving uit Gies en de visie van Mike lopen ook hierbij behoorlijk uiteen.