Connect with us

New Heroes

Mike stopt met basketball

Mike Miklusak beleefde zijn rookie seizoen vorig jaar bij New Heroes. Mike won dat seizoen de Kees Akerboom trofee als beste schutter in de DBL.  Na Den Bosch verhuisde Mike naar Frankrijk waar hij uit kwam voor BCGO. De thuisbasis van die ploeg  in de Pro B liga is in Gries wat ter hoogte van het Duitse Baden-baden in het Noord-oosten van Frankrijk ligt.

Mike geeft nu aan dat hij met pijn in zijn hart (tijdelijk?) afscheid neemt van het basketball. Mike had al een paar weken lang last van heimwee. Hij had moeite “om weerstand te bieden aan de druk en stress veroorzaakt door de Pro B” zo vertelt de jonge speler. De tweedejaars professional gaf verder nog aan dat de  Nederlandse eerste divisie een minder veeleisende divisie is dan de Pro B divisie in Frankrijk. Mike vertrok op eigen verzoek en reisde afgelopen vrijdag af naar huis in de Verenigde Staten.