Connect with us

New Heroes

Data verschoven wedstrijden BAL bekend

In ons vorige artikel kon je lezen welke wedstrijden van New Heroes verschoven worden. Deze verschuivingen waren nodig omdat New Heroes doorgedrongen is tot de poulefase van de Europe cup. Door de wedstrijden in deze poule kwamen de wedstrijden tegen BAL, Landstede en Den Helder in de knel. De nieuwe data van deze wedstrijden zijn nu bekend op de datum van Den Helder Suns na

BAL – New Heroes was 25 oktober en dat wordt nu zondag 9 december om 20.00 uur in Weert.  De return thuis tegen BAL stond twee dagen later op 11 december gepland. Dat zou erg kort op de wedstrijd in Weert zijn. Daarom is het treffen tussen New Heroes en BAL in de Maaspoort verplaatst naar 10 januari 2019

Landstede – New Heroes, daar was de nieuwe datum, donderdag 13 december om 19.30 uur in Zwolle, al bekend

Eerder werd er gemeld dat de wedstrijd op 22 november tegen Den Helder Suns ook verplaatst wordt. De nieuwe datum van deze wedstrijd is nog niet definitief. Zodra we die kunnen publiceren zal dat op deze site bekend worden gemaakt..

Het hele wedstrijdoverzicht inclusief de uitslagen van de al gespeelde wedstrijden zie je in ons speelschema