Connect with us

New Heroes

Pim naar Dordrecht

Na de verrassende mededeling dat Kevin Bleeker en Pim de Vries komend seizoen geen deel meer zouden uitmaken van de selectie van New Heroes had Kevin Bleeker onderdak gevonden bij Landstede Basketbal. Ook Pim de Vries heeft een club gevonden. Hij gaat voor de nieuwkomer in de DBL, the Dutch Windmills, in Dordrecht spelen.

Met Pim de Vries als nieuwe speler wordt de spelerlijst waarover de hoofdcoach Hammink in Dordrecht kan beschikken eentje om rekening mee te houden. Naast Pim wisten de Dordtenaren bijvoorbeeld ook Floris Versteeg, Jito Kok , Hidde Roesink, Stefan Topalovic, Shavon Coleman, Alec Wintering en Bennett Koch vast te leggen.

Jito Kok en Stefan Topalovic kent Pim nog uit zijn jeugdopleiding bij Den Bosch. Pim heeft in de Maaspoort 6 jaar bij het eerste team mee gespeeld. Afgelopen seizoen maakte hij regelmatig deel uit van de starting five en wist hij met name op verdedigend gebied menig tegenstander te imponeren.

Pim heeft er in ieder geval zin in: “Ik kijk er naar uit! Ik ben klaar om nog veel meer progressie te maken”.