Connect with us

New Heroes

Nieuwe deelnemers FIBA Europe cup

Volgend seizoen zal er in de Maaspoort weer Europees basketball te zien zijn. Dat beloofd weer spanning, sensatie en hoogstaand basketballin de Maaspoort. New Heroes heeft zich ingeschreven voor de FIBA Euro cup. Vorige week gaven wij een overzicht van de ploegen die tot dan toe ook voor dit toernooi ingeschreven stonden. Daar zijn er weer een paar bij gekomen. De bekendste deelnemer is voor ons natuurlijk Zorg en Zekerheid Leiden. Ook zij besloten om zich voor deze competitie in te schrijven. De derde Nederlandse ploeg die Europees gaat spelen is Donar, zij zullen uitkomen in de voorrondes van de Basketball Champions League.
De ploegen die zich sinds de vorige updat hebben ingeschreven voor de FIBA Euro cup zijn; (tussen haakjes zie je de eindstand in eigen competitie)

Nederland
ZZ Leiden (2e)

Israel
Ironi Nes Ziona (8e)

Zweden
Luleå (2e)
Södertälje Kings (3e)

Hongarije
Alba Fehérvár (3e)

Griekenland
Lavrio Megabolt (6e)

Tjechie
Dekstone Tuři Svitavy (4e)

Turkije
Pınar Karşıyaka(10e)

Polen
Rosa Radom(5e)

Rusland
Parma (11e)

Zij voegen zich bij de teams die zich al eerder opgaven voor dit toernooi namelijk;

Nederland
New Heroes Den Bosch (4e)

België
Spirou Charleroi (3de)
Belfius Mons-Hainaut (5e)

Italië
Openjobmetis Varese (6e)
Banco di Sardegna Sassari (10e)

Polen
PTwarde Pierniki Toruń (3de)

Bulgarije
Balkan (2e)

Hongarije
Falco Vulcano (2e)

Oekraïne
Dnipro (2e)

Portugal
S.L. Benfica (3e)

Roemenië
Steaua CSM EximBank (2e)

Letland
Jūrmala (3de)