Connect with us

New Heroes

Jessey Voorn tekent voor 2 jaar

Het hing al even in de lucht en voor velen zal het ook niet echt een verrassing zijn dat Jessey Voorn volgend seizoen in het shirt van New Heroes speelt. Vandaag werd bekend dat Jessey een contract voor twee jaar heeft afgesloten met New Heroes.

“Met Jessey halen we een ervaren speler in huis die naast dat hij international is ook weet wat het is om play offs te spelen en al eerder prijzen wist te pakken” aldus Bob van Oosterhout, eigenaar van New Heroes.

De afgelopen twee jaar speelde Jessey in Leiden. Daarvoor speelde hij voor Landstede, Groningen en Amsterdam. In totaal wist hij drie landstitels en een NBB beker te winnen. Met Jessey haalt New Heroes een geduchte lange afstandsschutter in huis die onder andere de leemte die Kees Akerboom achter laat moet vullen.
Jessey is de vierde speler die is vastgelegd na Stan van den Elzen , Nick Oudendag en Stefan Wessels die nog doorlopende contracten hebben.