Connect with us

Nederlands team

Maarten en Stefan bij oranje

Op dit moment bereiden de oranje leeuwen zich voor op de belangrijke interland van Nederland tegen Roemenië op 28 juni in Groningen en de wedstrijd tegen Italië op 1 juli. Van New Heroes zijn Maarten Bouwknecht en Stefan Wessels (op)nieuw in de selectie. Nick Oudedag is zoals ook bij de vorige interlandserie eveneens van de partij.

In totaal zijn er zestien spelers opgeroepen waar er uiteindelijk twaalf door de Bondscoach Toon van Helfteren en zijn assistent Sander van der Holst in de definitieve selectie worden gekozen. Aanstaande maandag beginnen de trainingen voor de selectie waar ook Ryan Alberts en Willem Brandwijk nieuw zijn.

Charlon Kloof, Leon Williams, Worthy de Jong, Jessey Voorn, Arvin Slagter, Shane Hammink, Yannick Franke,  Jito Kok, Thomas van der Mars, Roeland Schaftenaar en Terrence Bieshaar maken de groep van 16 compleet