Connect with us

Titans

De allerlaatste kans

Na 19 januari 2018 sluit het inschrijftermijn voor deelname aan Bowling with the Stars 2018. De laatste kans om als Titans lid op 26 januari een fantastische avond te hebben in het bowlingcentrum de Maaspoort. Enkele dagen geleden daagde Keshun Sherrill jou al uit om tegen hem te bowlen. Pakt die uitdaging aan! Dichter bij de spelers van New Heroes kan je niet komen. Wie weet win jij van Keshun of van Kees, Stefan, Norville en al de andere helden van het basketball veld.

Je hoeft maar twee dingen te doen om mee te spelen of als toeschouwer aanwezig te zijn tijdens dit jaarlijkse evenement. Je bent lid van the Titans, ben je dat nog niet? dan geef je je hier op en je geeft je uiterlijk 19 januari op via een mail. Zet daar in of je mee speelt of toeschouwer bent. Of je nou meekijkt of meespeelt, je doet als Titans lid gratis mee aan bowling with the stars.

Waar wacht je op, er zijn nog maar enkele vrije plaatsen en voor je het weet is het zaterdag en ben je te laat!