Connect with us

Titans

Keshun daagt jou uit!!

Het is naast basketball de grootste passie van Keshun Sherril, bowlen. Hij daagt jou als Titans lid uit om op Bowling with the stars het tegen hem op te nemen. Keshun zal daar met de complete selectie en staf aanwezig zijn om samen met de fans in een ontspannen sfeer te bowlen. Maar het blijven allemaal topsporters, ze willen wel winnen!

Of je mee doet voor de winst of voor de gezelligheid, als Titans lid ben je van harte welkom. Je kan meespelen maar ook alleen toeschouwer zijn. In beide gevallen moet je Titans lid zijn en je voor 19 januari per mail op geven.
Neem de uitdaging van Keshun aan, geef je op tijd op en kom op 26 januari naar de Maaspoort.
De avond wordt zoals altijd gehouden bij Bowling & partycentrum de Maaspoort. De deelname is gratis maar je moet wel lid zijn van the Titans. Ben je dat nog niet maar wil je dat wel worden? klik dan hier.
Ben je lid geef je dan op door een mailtje met jouw gegevens te sturen.