Connect with us

New Heroes

Bossche ziekenboeg vult zich Marcel Aarts komt terug

http://www.svthetitans.nl/2018/01/12/bossche-ziekenboeg-vult-zich-weer/Even, heel even, kon Silvano Poropat genieten van een volledige selectie. Zo aan het begin van het nieuwe jaar melden de eerste spelers zich met blessures.

We zagen al dat Stefan Wessels tegen Aris niet mee speelde. Ook tegen Apollo bleef hij aan de kant. New Heroes kon toen desgevraagd ons niet aangeven wat hij mankeerde. Vrijdag kwam uiteindelijk naar buiten dat Stefan aan zijn achillespees is geblesseerd. Wanneer hij weer mee kan spelen is de vraag. Op dagelijkse basis wordt gekeken hoe het herstel verloopt

De tweede speler die tijdelijk niet inzetbaar blijkt te zijn is Kevin Bleeker. Hij liep in Amsterdam een kuitblessure op en moet daar 3 tot 5 weken van herstellen.

De aan het begin van dit seizoen gestopte Marcel Aarts keert tijdelijk terug in het shirt van New Heroes. Al eerder bleek zijn loyaliteit aan de Bossche formatie van groot belang te zijn.