Connect with us

New Heroes

Is de Beer al los?

Een beer, poes, hond, aap, het maakt niet uit als het maar pluche is. Al deze pluche dieren zijn meer dan welkom tijdens de wedstrijd op 21 januari tegen Zorg en Zekerheid Leiden. Dan wordt er namelijk de inmiddels traditionele teddy bear toss gehouden. Wanneer New Heroes voor het eerst scoort gooien alle Bossche fans hun knuffel op het veld. De Leidse supporters kennende zullen zij precies hetzelfde doen als Leiden haar eerste score laat noteren. Kortom een feestelijke opening van deze klassieker brengt de stemming er meteen in.

Ga vast op zoek op zolder en verzamel zoveel mogelijk knuffels. Meer dan één meenemen is extra leuk voor de fan die er geen kon vinden. Alle pluche dieren krijgen een nieuw tehuis voor een goed doel en doe 26 januari mee met de Toss Den Bosch!