Connect with us

New Heroes

Goed nieuws voor Kees, verwacht herstel duurt nog 2 weken

Donderdag 12 oktober was een spannende dag voor Kees Akerboom. Een scan zou dan uitsluitsel geven over de vraag of de breuk in zijn linker hand voldoende was genezen om het gips er af te laten. Zondag voor de wedstrijd tegen Den Helder Suns was al te zien dat het gips was verdwenen. Kees kon dan ook goed nieuws brengen.

“Het gips is er gelukkig af. De breuk was mooi aan elkaar gegroeid” aldus een blije Kees Akerboom. “Door het gips heb ik veel spiermassa in mijn linker onderarm verloren. Met rechts schieten lukt me wel maar een bal vangen gaat me nog niet lukken”. Door training van de linkerarm zal Kees weer kracht in zijn zichtbaar geslonken linker onderarm terug moeten krijgen. “Ik verwacht dat ik er een week of twee nog voor nodig heb om voldoende te herstellen. Dan hoop ik ook weer mee te kunnen spelen”.